14 Mart 2011 Pazartesi

doğru veterinerler bulma konusunda bilmeniz gereken ipuçları

Bütünsel veterinerler, geleneksel veterinerler farklıdır. Hayvan sağlık genel olarak ayrılmıştır. Geleneksel veterinerler, bütünsel veterinerler ve daha yakın, bütünleştirici veterinerler vardır. Birçok prensipleri uygulamaları arasında paylaşılan iken metodolojileri genellikle oldukça farklıdır.
 

Geleneksel (konvansiyonel) veteriner uygulama çok ne Batı tıp gibi insanlar için olduğunu. Odağı, sorunun ne olduğunu belirlemek ve çözmek için çalışıyor hedefleniyor.
 

Geleneksel bir veteriner hayvanınızın yararına kalbinde bir profesyonel olsa da, o bazen iyi bir kronik ya da belirsiz durumu çözmek nasıl bir kayıp olduğunu. Batı tıp öncelikle farmakolojik Tıpta temel alır. Defalarca bir geleneksel veteriner belirtiler sessizlik, ancak temel sorunu değil ilaç reçete için bakacağız.
 

Geleneksel Veterinerlik giderek gelişmiş olmak ve teknikleri ve seçenekleri geniş bir yelpazede ortalama hayvan sahibine artık bulunmaktadır. Ultrasonografi, röntgen, Mr, kemoterapi, kan nakli ve fizik tedavi yaygın olarak kullanılan ve çoğumuzun bildiği gibi tasarıyı kadar çalıştırmak eğilimindedir.
 

Bütünsel veterinerler, vücudun bir birey olarak ve bir bütün olarak ele alınır, düşünce Doğu pratik. İki farklı hastalarda benzer belirtiler gözlenebilir, onların ilgili tedaviler gibi oldukça farklı olabilir. Ayrıca, holistic hayvan hastalıklarıyla ilgili pratik sorunların başlamasını önlemek için hayvan sağlıklı genel tutmak ortalanır. Tamamlayıcı ve alternatif terapiler akupunktur gibi kronik sorunu yüzeyler bütünsel veterinerler için bitkisel takviyeleri, tüm gıda diyetleri, bakmak muhtemeldir.
 

Hastalıkların doğal Tabii hayat ve ille bir şey 'çözdü.' görülmektedir Ayrıca, sağlık ve hastalık doğal bir ritm yaşam incelendi ve tam olarak anlaşılması
 

O holistic hayvan hastalıklarıyla ilgili pratik onun geleceği şeklinde yardımcı bir tıp öğrencisi olarak kediler için doğal ilaçlar veterinerler Kılavuzu başlıklı kitapta, bir hikaye yazar Martin Zucker Dr. Mark Haverkos söyler. O kim saygın bir Sioux Tıp adamdı Frank aptal karga ile bir konuşma vardı. Ne yazık ki, dil engelleri nedeniyle, onlar tam iletişim kurarken sorun vardı. Diyor ki, "nasıl o Üriner enfeksiyonları tedavi bilmek istedim.... otlar ile çevirmen ne idrar yolu açıklayan iyi bir iş yapmadım. Geri ve ileri aramızda için anılacaktır 'su yapma.' Anlamı artık Tıp adama net oldu, ama o etrafında uzun süre bir genelliği yapmaya olmuştu. " Dr. Haverkos yaşlı adam cevap, "olan su? duymak şaşırdı Sizinki? Benim? Bir kedinin? Hangi kedi?" Diğer bir deyişle, bir sorunun tedavisi için biz bireysel bilmek zorunda. "Bu bir yorum bireysel tedavi önemini bana dawned ile daha az kibirli bir tıp öğrencisi oldu düşünüyorum."
 

Dr. Marty Goldstein, holistic hayvan hastalıklarıyla ilgili ve yazar, Holistik Tıp bir sorunun kök nedeni bulmak ve oradan, tedavi hakkında sadece semptom tedavisinde diyor. "Kronik kolit belirtileri gereksiz aşıları aldıktan sonra geliştirilen bir hayvan gördüğümüz örnek olarak, biz antibiyotik ve kanlı ishal belirtisi maskelemek için steroidler vermeyin. Metabolic balance ve gerçek sağlık, geri akupunktur, Homeopati, bitkisel ilaçlar, vitamin ve mineral takviyesi ve diğer toksik olmayan, alternatif seçenekleri yerine, kullanırız"kendi Web sitesinde diyor.
 

Bütünleştirici bir geleneksel veteriner pratik ve holistic hayvan hastalıklarıyla ilgili pratik bir araya getiren yaklaşımıdır. Veteriner geleneksel tıp eğitim gördü, ama o algılar Holistik Tıp değerli bir ektir ve bazı durumlarda eylem bir hasta için en iyi ders olabilir. Bu tür bir veteriner, konvansiyonel ve Holistik Tıp birbirini tamamlayacak gerçekleştirmektedir.
 

Bütünleştirici bir yaklaşım en açık fikirli bir yaklaşımdır. Bu tür bir veteriner tüm seçeneklere uygun olarak hasta için bakabilirsiniz ve durum sadece bir açıdan yaklaşım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

ana sayfaya git yukari